The Division 2'nin Hikayesi 23 Temmuz'da Kaldığı Yerden Devam Edecek

Ücretsiz DC Outskirts: Expeditions güncellemesi bolca içerikle geliyor.

Ubisoft, The Division 2'yi yeni içeriklere boğmaya devam ediyor.  Oyunun ilk ücretsiz hikaye eklemesi olacak DC Outskirts: Expeditions; PC, Xbox One ve PS4 üzerinde eşzamanlı olarak yayınlanacak. Bu ücretsiz hikaye parçası, ilk sene için planlanan 3 parçanın ilki olacak.

Washington sokaklarına Expeditions adı verilen yeni görevleri ekleyecek olan güncelleme, yeni silahlar ve eşya parçaları ile birlikte gelecek.

İki yeni görev de Division 2'nin hikayesinin kaldığı yerden devam edecek. Tidal Basin'in ardından devam edeceğimiz maceranın ilk parçasında, Division ajanlarının "şimdilerde bir vatan haini ilan edilen başkan Andrew Ellis'i" adalete teslim etmek için savaştıklarını göreceğiz. İkinci görecde ise ajanlar, Outcasts grubunun liderini avlamaya çalışacak.


Expeditions görevleri ise bol bol ödül vadedecek. Kenly College'dan başlatılabilecek ilk Expeditions görevinde, kaybolan bir askeri konvoydan hayatta kalan vatandaşları kurtarmaya çalışacağız. Ubisoft, Expeditions görevlerinin üç kanattan oluşacağını ve her hafta yenisinin yayınlanacağını belirtiyor. Bu üçünü tamamlayan oyuncular özel ödüllere de kavuşacak.

Diamondback Rifle isimli yeni egzotik silaha kavuşacak oyun; BTSU Datagloves, Stoner LMG ve Carbine 7 gibi önemli eşyalara da ev sahipliği yapacak. Sadece Year 1 Pass kullanıcılarına özel olacak iki yeni görev de Washington Central Aquarium ve NSA Site bölgelerinde bulunabilecek.

The Division 2'nin bedava güncellemesi DC Outskirts: Expeditions, Year 1 Pass kullanıcılarına 23 Temmuz'da açılacak. Tüm Division 2 oyuncuları ise güncellemeye 30 Temmuz'da kavuşacak.

 

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum