Türk Tasarımcının Aksiyon RYO'su Zeal'ı Duydunuz Mu?

Değişik bir rol yapma oyunu

Lycanic Studios, bağımsız bir oyun geliştirme stüdyosu ve şu sıralar yeni oyunları Zeal üzerinde çalışıyorlar. Zeal kendi karakterinizi yaratıp arenalarda diğer oyunculara karşı dövüşebileceğiniz, zindanlara girip yaratık kesebileceğiniz ve Fetih modunda hem diğer oyunculara, hem de yaratıklara karşı toprak mücadelesi verebileceğiniz bir aksiyon rol yapma oyunu.

Lycanic oyunu aksiyon RYO olarak tanımlasa da oyunun açıklamalarında bir MMORPG havası esiyor; arena modları, savaş alanları, PvE görevleri gibi tanıdık konseptler görüyoruz.

Oyunun tasarımcısı Mert Dinçer'in söylediğine göre oyun geçtiğimiz günlerde Steam sayfasını da açmış ve oyunun alfa öncesi testleri başlamış durumda. Oyunun testlerine katılmak da son derece basit, tek yapmanız gereken stüdyonun Discord'una katılarak #roles kanalını ziyaret etmek. Bu sayede siz de oyunun 3v3 Arena modunu deneyebileceksiniz.

Mert Dinçer "bu oyunun en eğlenceli Türk yapımı PC oyunu olmasını umuyorum" diyor, bakalım siz de gördüklerinizden hoşlanacak mısınız?

Oyun henüz alfaya bile geçmediği için dil desteklerine sahip değil ama ekibe oyunda Türkçe desteğine sahip olup olmayacağını sordum, oyunda kesinlikle Türkçe desteğinin bulunacağını ama bunun beta veya tam sürüm döneminde oyuna ekleneceğini söylediler.

Zeal'ın 2019 içinde piyasaya çıkması planlanıyor.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum