Ubisoft, Rainbow Six Siege'in Yeni Sezonu Grim Sky Hakkında İlk Detayları Paylaştı

Operatörlerin ismi, devlet sırrı gibi gizleniyor. 

Hatırlarsanız Rainbow Six Siege'in yeni operatörü hakkında bazı dedikodular çıkmıştı. Ubisoft da Rainbow Six Siege'in yeni sezonu Grim Sky'daki operatörler ve diğer detaylar hakkında açıklamalar yapmaya başladı.

"Tanıdık bir mekan. İki yeni yüz."

Ubisoft hakkında birçok dedikodu olan iki yeni operatörün ismini paylaşmamasına rağmen kısa da olsa bazı açıklamalarda bulundu. Bu operatörlerden biri her daim ön cephede olan bir İngiliz kadın savunma operatörü, diğeri ise Kabil'de görev sırasında yaşadığı kötü olaylara rağmen bu şehre aşık olan, taktik operasyonlar söz konusu olduğunda inanılmaz zeki bir Amerikalı saldırı operatörü. Kendisinin Rainbow Six içinde bile bir gizem olduğu söyleniyor.

> Rainbow Six Siege Tamamen Türkçe Oluyor!

> Yoksa Yeni Rainbow Six Siege Operatörü Nomad Mi?

Yeni sezonla birlikte Hereford Base'te de bazı değişiklikler olacak. Haritanın görünümde bazı değişiklikler beklenirken, işleyişinde herhangi bir radikal farklılık olmayacak gibi.

28154189 226420541236660 6182364406207217664 n

Ubisoft, bunlarla kalmayıp uzun test sürecinden sonra silah dürbünlerindeki bazı aksaklıkları da gidereceğini söyledi. Eğer siz de Operation Grim Sky'ın ilk gösterimini kaçırmak istemiyorsanız, 17-19 Ağustos tarihleri arasında, Six Major In Paris etkinliğinin yayınlanacağı Rainbow Six Twitch kanalını takipte olun.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum