Vampyr, TV Dizisi Oluyor!

Bir vampir, bir vampire...

Jonathan Reid'e doyamadıysanız size güzel bir haberimiz var. Sons of Anarchy ve Homeland gibi ünlü dizilerin ardındaki TV stüdyosu olan Fox21, bu yılın en güzel oyunlarından biri olan Vampyr'i TV dizisine dönüştürmek için kolları sıvadı.

Vampyr'in yayıncısı Focus Home Interactive yaptığı açıklamayla Fox21'in Vampyr TV dizisinin haklarını aldığını söyledi. Diziyi Wonderland Sound & Vision ve DJ2 Entertainment birlikte hazırlayacaklar; DJ2 Entertainment aynı zamanda Dontnod'un diğer bir oyunu Life is Strange'i de dizileştirecek olan stüdyo. Ayrıca Sonic the Hedgehog'un filmi de bu stüdyonun elinden çıkacak. Wonderland Sound & Vision'ı ise The O.C. ve Supernatural gibi başarılı dizilerden hatırlıyoruz.

Oyunun özünü oluşturan ahlaki ikilemlerin bu dizide de önemli yer kaplayacağını düşünüyorum, bunun öyle sıradan bir vampir dizisi gibi harcanacağını hiç sanmam. Ama yine de henüz bu aşamada tahmin yürütmek için çok erken.

Dontnod CEO'su Oskar Guilbert, Vampyr'in konusunun bir televizyon dizisi için mükemmel bir seçim olduğunu, oyunun bu karanlık dünyasını televizyonda görmek için sabırsızlandıklarını söylüyor.

Eh artık yakında Jonathan Reid'i kim oynamalı tartışmaları da başlar herhalde.

Vampyr, PC, PS4 ve Xbox One için 5 Haziran 2018'de yayınlanmıştı. İncelememi okumak isterseniz sizi şuraya alayım.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum