Diablo II: Resurrected Sinematik Fragmanı

Eski dostumuz ufukta göründü

Blizzard, şu sıralar oldukça çalkantılı bir sürecin içerisinden geçiyor malumunuz. Bu sürecin sonucunda toparlayıp toparlayamayacağı, toparlarsa bunu nasıl başaracağı merak konusu. Önümüzde Blizzard için çok da parlak günler yok gibi. Bu eski Blizzard’ı hatırlayan ve özlemle anan oyun severler için üzücü bir tablo elbette.

Bütün bu karamsar tablonun içerisinde, bir başka eski dostu Diablo II’yi yeniden göreceğimiz gün için heyecanlı bir bekleyiş var. Blizzard da Diablo II: Resurrected için hazırladıkları sinematik fragmanı paylaşarak bu bekleyişe biraz daha renk katmak istemiş olsa gerek.

Aslında orijinal oyunu oynamış olanlar için çok da yeni bir şey yok, sadece yenilenmiş görüntüleri izlemiş oluyoruz. Ama yine de “Diablo denilince akan sular durulur” diyen gruptaysanız, ilginizi illaki çekecektir. Diablo 2 ile ilk defa tanışacaklara da hikaye hakkında genel bir fikir veriyor bu fragman.

Diablo II: Resurrected, 23 Eylül’de oyun severlerle buluşuyor. Açıkçası beta sürecinden çok da etkilendiğimi söyleyemeyeceğim kendi adıma, umuyorum beni yanıltır ve ortaya oyun severlerin ilgisini çeken bir (yeniden) yapım çıkar. Yıllar öncesi verdiği tadı verebilecek mi, bekleyip görelim.

YORUMLAR
Wolflex
16 Eylül 2021 09:37

Eskiden Blizzard video yaptımı en iyisi olurdu. Şimdi bundan daha kaliteli videolar var maalesef. Eski blizzard kalmadı. Sıradan bir video olmuş.

Armorsuit
15 Eylül 2021 11:42

İyisin güzelsin sorun yok buraya kadar da bizim para biri ile 20 küsür senelik oyuna bu kadar para verilmez ... blizzard da malüm yöresel fiyatlandırma yok ya herro ya merro ... yani almam için çok çok çok iyi çıkması lazım ki betada öyle heycanlanmadım neyse cıksın bakalım notlara ..

yrgn
14 Eylül 2021 17:29

Blizzard gene sinematik show yapmış, beta'dan edindiğim izlenimler kadarıyla içinde bulundukları duruma göre iyi bir iş çıkmışa benziyor.

Parolamı Unuttum