Secret Invasion'dan Resmi Fragman Yayımlandı

Keşke ben de Skrull olsam

Marvel, çizgi romanlarda event yapmayı pek bi sever. Zaten ana akım çizgi romanlarda satışlar düşmeye başladı mı ya serilere reset atılır ve #1'den başlanır ya da kallavi bir event yapılır. İşin MCU tarafında ise eventler daha programlı şekilde hayata geçiyor. Secret Invasion da çizgi romanların mühim olaylarından birisi. Aslında ilk etapta ben Skrull-Kree görünce Gizli İstila filmi izleyeceğimize çok emindim ama Disney hepimizi ters köşeye yatırarak bir diziyle karşımıza çıktı.

Diziden yayınlanan resmi fragman ile birlikte bu kararın da nedenini biraz anlamış olduk. Çizgi romanların aksine MCU soslu Gizli İstila daha özel bir hikaye olacak. Başrolde Nick Fury ve kişisel hırslarının olacağını öğrenmiş olduk. Dünyamızda güzel güzel yaşayan zavallı Skrullar, adapte olup insan formuna da girmişken hain eski SHIELD yapılanması devreye giriyor. 

21 Temmuz günü Disney+ üzerinden yayın hayatına başlayacak olan Secret Invasion'ın uzun vadede MCU'ya etkilerinin neler olacağını ise izleyip göreceğiz. Bakalım hangi kahramanlar günün sonunda "ya bu aslında Skrullmış" şokuyla karşılaşacak? 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum