Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings'in İlk Fragmanı Yayınlandı

Esas fragman bir hafta sonraymış

Marvel Stüdyolarının ilk Asya kökenli süper kahraman filmi olacak olan Shang-Chi'den ilk fragman sonunda görücüye çıktı. Standart bir MCU filminin yanı sıra bizleri hayatın çeşitli yerlerine götürecek olan Shang-Chi'de hem işin süper kahraman tarafına hem de karakterlerin gerçek hayatlarına bir yolculuğa çıkacağız. Zaten yayınlanan ilk fragmanda ana karakter Shang-Chi'nin gündelik hayatıyla ilgili detaylar da yer alıyor.

İlk olarak uzunca bir Teaser yayınlayan stüdyo daha detaylı bir fragmanı ise önümüzdeki haftalarda yayınlayacakmış. Simu Liu bugün paylaştığı tweet ile hem kendi doğum günün kutladı hem de fragman tarihini açıkladı. Filmden ayrıca ilk görsellerin de paylaşıldığı için hayranlar epey heyecanlanmış durumda. Doğal olarak özellikle Asya pazarından büyük bir kitleyi kendine çeken filmin diğer MCU filmlerine nasıl bağlanacağı ise büyük bir merak konusu. 

Ancak filmde gerçek Mandarin'i ve 10 yüzüğün gücünü de göreceğimizi düşününce çizgi romanlarda Iron Man kötüsü olarak gördüğümüz karakteri belki ilerleyen dönemlerde yeni nesil Avengers karşısında da sinsi planlarıyla izleyebiliriz. 3 Eylül günü vizyona girecek olan filmin Disney+'da yayınlanıp, yayınlanmayacağıyla ilgili ise henüz bir bilgi yok. 

 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum