The Batman'in Yeni Fragmanı Nihayet Yayınlandı!

Umarım bir sonraki DC FanDome'da görüşmeyiz

Bir yıl önce yine bir DC FanDome etkinliğinde The Batman'in ilk fragmanını izlemiştik. Matt Reeves'in yönetmenliğini yapacağı film çok sayıda hayranı heyecanlandırmayı başardı. Zaten DC'nin iki lokomotif karakterinden biri olan Batman'in uzun süre arka planda kalması pek olası değildi. Şimdi yeni bir FanDome, yeni bir fragman ve yaklaşan bir vizyon tarihine sahibiz. Bataranglerinizi hazırlayın sevgili Oyungezerler, Gotham'da yeni bir yolculuğa çıkıyoruz!

Robert Pattinson'un canlandıracağı Bruce Wayne ile ilgili en başından beri büyük bir önyargı vardı. Ancak filmden gelen her yeni içerik ile birlikte bu durumun pozitif olarak değiştiği görülüyor. Selina Kyle / Catwoman rolündeki Zoe Kravitz de role çok yakışmış gibi duruyor. Riddler'ın rolü de daha belirgin bir şekilde ortaya çıkmış. Penguen'e de bir karakter yüklerlerse 4 Mart 2022'de özlenen Batman atmosferi geri dönebilir. Zaten eğer bu sefer de iyi bir Batman göremezsek DC/WB ortaklığı için tünelin sonundaki ışık başka bir şeye dönüşebilir.

DC FanDome etkinliği çok yorucu geçti ama nihayet üç buçuk saatin sonunda fragmanı göreceğiz sanıyorduk. Ancak öncesinde çıkan kamera arkası kısımlar sabırsızlığı ve yorgunluğu katladı. Eğer Matt Reeves'in The Batman filmi beklenildiği gibi çıkmazsa hayatımda en çok üzüleceğim şey bu etkinlikte kaybettiğim yaklaşık 4 saat olacak...

YORUMLAR
Parolamı Unuttum