#160

Şubat 2021

Kapak

Assassin's Creed

İnceleme

Hitman 3, Super Meat Boy Forever

Öninceleme

Resident Evil: Village

Dosya

Assassin's Creed, 2021 Oyunları

Assassin's Creed'i sık sık dövüyoruz ama biz bu seriyi seviyoruz da şimdi, yalan değil. Canımız serinin tarihçesinden, en sevdiğimiz anılardan, en sevdiğimiz karakterlerden, ilginç ilginç detaylardan ve daha bir dünya şeyden bahsettiğimiz kallavi bir Assassin's Creed dosyası yapmak çekti ve bu dosyayı kapağımıza da taşıdık!

Onun dışında 2021'de çıkacak oyunlara göz gezdirdiğimiz 2021 Oyunları dosyamız; Hitman 3, Super Meat Boy Forever gibi incelemelerimiz; Wandavision'lı Meddya'mız; GameStop'lı Data'mız; Resident Evil Village'lı Portal'ımız ve daha nicesi Şubat sayımızda sizi bekliyor!

ÜCRETSİZ (veya isterseniz ücretli) indirmek için şuraya buyurun: //oyungezer.com.tr/oyungezerindir

İyi okumalar!

YORUMLAR
Okay Ö.
7 Şubat 2021 11:46

Eski bir okuyucunuz olarak artık baskılı halini çıkarmanızı rica ediyorum. Digital basımların hiç birini hatta birini ücretli almama rağmen okumadım. O sayfaları çevirmedikten sonra keyif almamı beklemeyin. Kısa dönemde belki de daha avantajlı görünmüştür size ama uzun dönemde okuyucu kitlenizi kaybedeceksiniz bu hata ile. Gerekirse fiyatını arttırın. Belki de bunun da hesabını yaptınız da bu kararı verdiniz bilemiyorum. Umarım bir gün baskılı halini de görürüz. 

Mighty_Emlesaze
6 Şubat 2021 20:36

Dergi ne zaman basılacak? Dijital koleksiyon yapmanın hiçbir zevki yok.

Parolamı Unuttum