#164

Haziran 2021

Kapak

Mass Effect Legendary Edition

İnceleme

Mass Effect Legendary Edition, Resident Evil Village, Subnautica: Below Zero, Biomutant

Öninceleme

Dying Light 2, Far Cry 6, Horizon: Forbidden West, Victoria 3

Dosya

En Sevdiğimiz Youtube Kanalları Vol. 3

"Efsane" kelimesi Mass Effect'e çok yakışıyor be... Üçlemeyi yenileyerek bir arada sunan Mass Effect Legendary Edition bu sayımızın kapağını süslüyor!

Bir diğer hastası olduğumuz serinin en yeni üyesi Resident Evil Village da dev boyutlarda bir incelemeyle yine bu sayımızda!

Biomutant, Subnautica: Below Zero, Days Gone PC gibi incelemeler; Dying Light 2, Far Cry 6, Horizon: Forbidden West, Victoria 3 gibi ilk bakışlar; Love, Death & Robots, Castlevania, The Army of Dead, Tokyo Revengers gibi oyun dışı şeylerle Haziran sayımız yine dopdolu!

ÜCRETSİZ (veya isterseniz ücretli) indirmek için şuraya buyurun: //oyungezer.com.tr/oyungezerindir

Önceki dijital sayılarımıza ulaşmak istiyor iseniz aradığınız adres şurası: //oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz

İyi okumalar!

YORUMLAR
41p3r
6 Haziran 2021 22:21

98 yılında level ile başlayan maceram sonrasında Hem Level hem de Oyungezer şeklinde devam etmişti. Son yıllarda ise sadece oyungezer alarak devam ediyordum hayatıma ve hiç bir sayısını kaçırmazdım. Hatta her gün bayiye gidip, dergi gelmiş mi diye kontrol etme hastalığı bende de mevcuttu. Lakin bir gün pandemi diye bir şey oldu ve ben dergimi kaybettim. Malesef dijital okuma konusunda hala(belki de anlamsız bir) direncim var. Umarım bir gün bir şekilde basılı yayına devam edersiniz. Size de kızamıyorum sonuçta para kazanacağınız sistem neyse o şekilde davranmak zorundasınız. Benimkisi sadece gereçekleşmesi zor bir temenni.

Parolamı Unuttum