#181

Kasım 2022

Kapak

God of War: Ragnarök

İnceleme

God of War: Ragnarök, Mount & Blade II: Bannerlord, A Plague Tale: Requiem, Gotham Knights, New Tales From the Borderlands, Persona 5 Royal (PC), Overwatch 2, Resident Evil Village: Winters' Expansion (DLC), Valkyrie Elysium, Victoria 3, Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Öninceleme

Street Fighter 6 (Kapalı Beta), Warhammer 40K: Darktide (Kapalı Beta), Bilmeniz Gereken 5 Şey: Sea of Stars

Dosya

Oyungezer 15 Yaşında!

Geç oldu, güç oldu ama en azından beklediğinize değeceğini umuyoruz. An itibariyle Oyungezer'in 15. yılını kutladığımız 181. sayı dijital raflarda!

Bu ay biraz ekstra geciktik, farkındayız. Şu incelemeyi de sıkıştıralım, şu donanım da eksik kalmasın, yıllar sonra dönüp baktığımızda özel bir sayı olarak hatırlayalım derken 158 sayfayı doldurmuşuz! Hem en azından 182. sayıyla arka arkaya geldiği için siz bunu bitirirken biz yenisini çıkartmış olacağız... (diye umuyoruz!)

Bu ay kuzeyden gelen soğuk rüzgârlar dergiye de damgasını vurdu tabii. God of War: Ragnarök'ün altından girdik üstünden çıktık. İskandinav Mitolojisiyle bolca süslediğimiz sayfaları bir de Santa Monica Studio'nun Yapay Zekâ Takım Lideri Göksu Uğur röportajıyla taçlandırdık. Bunun yanı sıra A Plague Tale: Requiem, Call of Duty: Modern Warfare 2, Gotham Knights, Mount & Blade II: Bannerlord, New Tales From the Borderlands, Persona 5 Royal'ın PC çıkartması, Sunday Gold, Victoria 3 derken toplam 21 tane incelememiz var.

Ha, tabii bir de 15. yaşımız için özel dosyamız var. Bu ay ekibe sorduk "15 yıl önce derginin ilk sayısı çıkarken neredeydiniz, ne yapıyordunuz?" diye, önümüzdeki ay cevap verme sırası da sizde!

ÜCRETSİZ (veya isterseniz ücretli) indirmek için şuraya buyurun: //oyungezer.com.tr/oyungezerindir

Önceki dijital sayılarımıza ulaşmak istiyor iseniz aradığınız adres şurası:

//oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz/detay

Keyifli okumalar ve 15. yılımızda iyi ki bizimlesin sevgili okur!

YORUMLAR
Parolamı Unuttum