#191

- Ekim

Kapak

Mortal Kombat 1

İnceleme

Aliens: Dark Descent, Blasphemous 2, Cyberpunk 2077: Phantom Liberty, Dune: Spice Wars, EA Sports FC 24, Mortal Kombat 1, Sea of Stars, Shadow Gambit: The Cursed Crew

Öninceleme

Assassin's Creed Mirage, Destiny 2: The Final Shape, Dragon's Dogma 2

Dosya

Gaming İstanbul 2023

Güne yeni bir Oyungezer sayısıyla başlamaya hazır mısınız sevgili Oyungezerler? Oyungezer'in 191. sayısından hepinize merhabalar!

Bu ayki sayımızın kapağında Liu Kang'i konuk ediyoruz. NetherRealm'in yeni bombası Mortal Kombat 1 dergimizi de kan revan içinde bıraktı, incelemeye ek olarak sizler için bir de Mortal Kombat Tarihçesi sıkıştırıverdik sayfalarımıza.

Küllerinden yeniden doğan Cyberpunk 2077, Batı'dan çıkan harika JRYO Sea of Stars, EA'in isim değişikliğine gittiği EA FC 24, Mimimi Games'in bizlere miras olarak bıraktığı Shadow Gambit: The Cursed Crew, metroidvania dediğin böyle olur dedirten Blasphemous 2... Daha bunu Texas Chain Saw Massacre'si var, NBA 2K24'ü var, The Crew Motorfest'i var, var da var. İnceleme sayfalarımız yine her ay olduğu gibi dopdolu, rengarenk.

Gülhis ile Ömer bu ay GiST'in altını üstüne getirdiler, karşılarına çıkan tüm yerli oyun standlarına uğradılar, tam 63 yerli oyun hakkında bilgi alıp yazılar yazdılar. Bu dosyanın tasarımına da bayılacağınıza eminim.

Yalnız buraya kadar okuyanlar için bir de şikayetim olacak. Bu ay hiç mektup yazmadınız bize :( "Nasılsa bir başkası yazmıştır, ben de sonra yazayım" diye mi düşündü herkes, ne oldu? Bakın sonra yapay zeka dünyayı ele geçirirse üzülürsünüz. Neden böyle dediğimi Selam sayfalarını okuduğunuzda anlayacaksınız.

ÜCRETSİZ (veya isterseniz ücretli) indirmek için şuraya buyurun: //oyungezer.com.tr/oyungezerindir

Önceki dijital sayılarımıza ulaşmak istiyorsanız aradığınız adres şurası: //oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz/

Bütün sayılarımızın olduğu dijital arşive erişmek isterseniz de şuradan sene sene topluca ya da tek tek indirebilirsiniz: //oyungezer.com.tr/haber/dijital-oyungezer-dergisi-arsivi/

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
Parolamı Unuttum