Activision Blizzard, Overwatch 2 Deneyimini Yenileyecek

Eleştirilerinizi duyuyoruz diyorlar

Overwatch 2'nin nasıl bir fiyasko olduğunu burada tekrar konuşmaya gerek yok sanırım, tam anlamıyla dağ fare doğurdu sözünün karşılığı olmuştu çıktığında. Şu an Steam'deki 239 binden fazla incelemede (ki bu çok büyük bir sayı) sadece %16 seviyesinde olumlu notu var. Bu da oyunun ne kadar sorunlu olduğunun bir diğer göstergesi.

Ancak Activision Blizzard, Overwatch 2'den vazgeçmiş değil. Firma yayınladığı blog mesajıyla Overwatch 2'ye büyük değişiklikler getireceğini, PvP oynanışının daha ödüllendirici ve eğlenceli olmasını sağlayacağını söyledi.

Ekip oyunculardan gelen geribildirimleri duyduklarını ve çok büyük güncellemeler planladıklarını da söylüyor.

"Duyduğumuz geribildirimlerden biri de sahip olduğunuz dereceyi bilmenin, derecenizin neden arttığı veya azaldığına dair hiçbir şey söylemediğiydi. Her bir maçıa daha fazla saydamlık sağlamak üzere bundan sonra derecenizi her maçtan sonra güncelleyeceğiz ve Skill Division'lar arasında ne kadar ilerleme kazandığınızı veya kaybettiğinizi göstereceğiz."

"Overwatch 2 özünde rekabetçi bir oyun, bu yüzden de ana sistemlerin ve rekabet sisteminin mümkün olduğunca yenilikçi ve erişilebilir olması gerekiyor. Bu temel sistem değişikliklerine ek olarak Pharah ve Junkertown'da da değişiklikler yapacağız." diyor geliştirici ekip.

Overwatch 2 – Season 9: Champions, 13 Şubat'ta yani yarın başlayacak.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum