Amazon'un The Boys Dizisinden Sansürsüz Tanıtım Fragmanı Geldi

The Boys'un ilk tanıtım fragmanı harika görünüyor

Süper kahramanlık müessesesinin aslında pek de süper bir iş olmadığını gösteren The Boys çizgi romanı bildiğiniz gibi Amazon sayesinde dizi olarak karşımıza çıkacak. Dizinin yayınlanan ilk sansürsüz tanıtım fragmanı da dizide göreceğimiz şiddet ve cinsellik unsurlarının ne düzeyde olduğuna dair ipucu veren cinsten olmuş. 18+ bir dizi izleyeceğimiz belli oldu ve bu da çizgi romanın tonunu korudukları anlamına geliyor.

Garth Ennis ve Darick Robertson tarafından yaratılan çizgi roman serisinin dizi uyarlamasının ardında Supernatural'ın yaratıcısı Eric Kripke ve Sausage Party'nin yapımcıları Seth Rogen ve Evan Goldberg bulunuyor. Başrollerinde Billy Butcher rolünde Karl Urban, Madelyn Stillwall rolünde Elizabeth Shue ve The Female rolünde Karen Fukuhara'yı izleyeceğimiz The Boys, 26 Haziran tarihinde karşımızda olacak.

Bu özel çizgi roman serisi, gerçek dünyada süper kahramanlar var olursa nasıl olur sorusunun cevabını veriyor aslında. Haliyle süper kahramanlar ünlü statüsünde ve "The Seven" ismiyle bilinen elit bir grup sahip oldukları güçleri iyilik değil, kötülük için kullanıyor. Buna karşılık süper kahramanların davranışlarını kontrol altına almak için "The Boys" isminde bir CIA görev timi oluşturuluyor ve bu tim süper güçlere sahip olmadan bu zor görevi yerine getirmeye çalışıyor.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum