Assassin’s Creed Valhalla'ya Nehir Akınları Modu Geldi

Vagn ve ekibi Ravensthorpe'a varıyor

Ubisoft, Assassin's Creed Valhalla'nın yeni büyük güncellemesini yayınladı. Bu güncelleme tüm oyuncular için oyuna çeşitli ücretsiz ek içerikler getirdi: Yeni bir oyun modu, Jomsviking geliştirmeleri, yeni yetenekler, ödüller ve yerleşim alanında iki yeni açılabilir bina (River Raid Dock ve Jomsviking Hall).

Assassin's Creed Valhalla'daki akın deneyimini zenginleştiren yeni, tekrar oynanabilir oyun modunun ismi River Raids, yani Nehir Akınları. Bu oyun modunda şu içerikler bulunuyor:

Yüksek Riskli Akınlar: Oyuncunun İngiltere'deki ana oyun ilerlemesini ve ittifaklarını etkilemeden akın yapabileceği benzersiz haritalar ve ödüller içerecek. Temel akın özelliğinden farklı olarak, oyuncular baskın sırasında onları diriltmezse baskın mürettebatı geçici olarak devre dışı kalabilir.

Jomsviking Mürettebatı: Yanınıza aldığınız(çevrim içi diğer oyuncular tarafından oluşturulmuş) Jomsvikingler, oyuncunun kişisel Teğmen Jomsviking’i tarafından yönetilir.

Yeni Bir Yelkenli: River Raids'ten daha fazla kaynak elde edebilmek için kargo ambarı geliştirilebilen, oyun moduna özel,tamamen yeni ve tamamen özelleştirilebilir bir Viking yelkenlisi.

Yeni Jomsviking Hall, 1. sezonda geliştirilmesi gereken üç seviyeye sahiptir. Salonun seviyesi ne kadar yüksekse, oyuncunun örgütlemesi için o kadar yüksek seviyeli Jomsviking çekecektir. Jomsvikinglerin de artık rütbeleri var, daha yüksek dereceli Jomsvikingler nehir akınlarında daha çok hayatta kalabilir.

Oyuncular, Grantebridgescire veya Ledecestrescire olmak üzere İngiltere'deki ilk hikâye bölümlerinden birini tamamladıktan, kışlalarını inşa ettikten ve Jomsviking teğmenlerini örgütledikten sonra, onlara River Raids oyun modunu tanıtacak olan Vagn adında yeni bir NPC ve akıncı Jomsviking ekibiyle karşılaşacaklar. Bu oyun modu, İngiltere kıyı şeridinde akın edilecek yerler ve yağmalayacak hazinelerle dolu üç yeni nehir haritası sunuyor.

Son olarak, güncelleme ek yetenekler ve ödüller getiriyor:

• Saint George Zırh seti ve Büyük Kılıcı
• Manastırlarda saklı olan 3 yeni Yetenek
• 2 yeni yerleşim alanı binası
• Yeni bir yelkenli seti ve oyuncu kozmetik ögeleri

Ostara adlı 2. sezon ise, Mart 2021'de Valhalla'nın temel savaş deneyimlerine odaklanan yeni bir oyun modu, yeni teçhizatlar ve kozmetik ögelerle yerleşim alanına bir festival getiren ilk güncellemesiyle başlayacak. Assassin’s Creed Valhalla’nın 2021 ilkbaharında çıkacak olan ilk genişletmesi Wrath of the Druids hakkında daha fazla bilgi ise ilerleyen süreçte gelecek.

 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum