Bir Erteleme Haberi De Marvel’s Avengers’tan Geldi

Yaklaşık 5 aylık bir erteleme söz konusu…

Square Enix, bugün iki erteleme haberine birden imza attı, hem de merakla beklenen oyunları için. Ertelendiği açıklanan ikinci oyun Crystal Dynamics tarafından geliştirilmekte olan Marvel’s Avengers. Normalde 15 Mayıs’ta çıkacağı duyurulmuştu; ancak Eylül’e ertelendi.

Crystal Dynamics tarafından yapılan açıklamada; en üst düzeyde bir Avengers oyunu deneyimi sunmayı hedeflediklerini, bu hedefe ulaşabilmek için de oyunu 4 Eylül 2020’ye ertelemek gibi zor bir karara imza attıklarını söylüyorlar.

Süper kahraman oyunları listesinin yeni üyesi olmaya hazırlanan Marvel’s Avengers’ta kahraman görevleri (Hero Missions) ve savaş bölgesi görevleri (Warzone Missions) olmak üzere iki farklı kategoride görevler sunulacak. Kahraman görevleri tek kişilik oyun modunda, ana senaryonun bir parçası olarak sunulacak. Her bir kahramanın özel yeteneklerine odaklanacak bu görevlerde ekibimizi tekrar bir araya getireceğiz. Savaş bölgesi görevleri ise hem tek kişilik hem dört kişiye kadar co-op olarak oynanabilecek görevlerden oluşuyor. Her bir görev, ekibin boyutuna ve oyuncuların seviyesine göre dinamik olarak ölçeklenecek.

Kahramanlarımız için de özelleştirme seçenekleri bulunacak. Tabii ki kendilerine has özellikleri korunuyor, ama bunlara bir de ekipmanlarla elde edilebilecek yetenekler ekleniyor. Her bir kahramanın kendine ait bir kahraman hareketi, içsel yeteneği, imza hareket seti ve dinamik kombo sistemi bulunacak. Marvel’s Spider-Man’de olduğu gibi burada da kahramanlarımız için çeşit çeşit kostümler sunulacak.

Bütün bu vaatlerin hayata geçirilip geçirilmediğini görmek için 4 Eylül’ü beklemek durumundayız. Crystal Dynamics yaklaşık 5 aylık bu erteleme sürecini iyi değerlendirip oyun severlerin beklentilerini karşılayacak bir yapımla karşımıza çıkabilecek mi bakalım.

YORUMLAR
Ghost AssassiN
14 Ocak 2020 21:00

Hedefleri büyük ihtimal daha akılda kalıcı olmak için yılın son çeyreğine yakın çıkış yapmak.Yoksa her ne kadar güzel de olsa Metro gibi unutulup gitmek de var işin sonunda.Eminim Metro yerine Control o dönemde çıkış yapmış olsaydı, unutulması en muhtemel oyunlardan olurdu.

Parolamı Unuttum