Advertisement

Oyungezer Dergimiz 2024 Mart Sayısıyla Karşınızda!

Bu ay kapağımız fazlasıyla ikonik!

196. sayımızla bir kez daha karşınızdayız sevgili Oyungezerler!

Bu ay kapağımız fazlasıyla ikonik. Final Fantasy serisinin en yüksek skorlarından birisini alan Final Fantasy VII Rebirth'ü daha azıyla konuk edemezdik zaten dergiye.

Onun dışında Helldivers 2'de "üstümüze düşeni" yaptık, Banishers: Ghosts of New Eden'da hayalet tokatladık, Like A Dragon: Infinite Wealth'te Japonya - Miami arası mekik dokuduk, Suicide Squad: Kill the Justice League'de herkesin abarttığı kadar kötü mü onu detaylıca ele aldık... ve daha neler neler!

17 dolu dolu incelemeye ek olarak Elden Ring'in yeni ek paketi Shadow of the Erdtree ve Ori serisinin yapımcısı Moon Studios'un Aksiyon RYO severlerin kalbini fethetmesine kesin gözüyle baktığımız No Rest for the Wicked'ına derin bakış attık. İki yeni (birisi aslında eski ama yeniden başladığı için yeni sayılır!) ALT köşemiz, Meddya'mız, Data'mız, Piksel'imiz derken... Bir ayın daha sonuna gelmişiz!

Bu ayın kapağını da unutmadan şöyle verelim hemen:

Oyungezer dergimizin 2024 Mart sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her zaman olduğu gibi aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Mart (#196) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım. Ayrıca bildiğiniz gibi bugüne kadar çıkan tüm sayılarımızı da dijitalleştirmiş ve sizlere sunmuştuk. Dijital arşivimize de şuradan ulaşabilirsiniz.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
Parolamı Unuttum