Path Of Exile 2'nin Betası ''Kesinlikle'' Bu Sene Olmayacak

Bu kadar emin olmasaydık...

Path of Exile 2'yi merakla bekleyen okuyucularımız için kötü haber Grinding Gear Games'den geldi. Daha önce oyunun halihazırda devam eden coronavirüs krizinden etkilenebileceğini açıklayan geliştirici ekip, PoE2'nin betasının bu yıl düzenlenmeyeceğini net bir şekilde açıkladı.

Resmi forumlarda yapılan açıklamada oyunculardan özür dileyen stüdyo, pandeminin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü betanın 2020 yılında çıkış yapmayacağını doğruladı. Bununla birlikte Path of Exile 2'nin de bu ertelemeden etikleneceğinin altı net bir şekilde çizilmiş.

Path of Exile 2'nin resmi çıkış tarihi açıklanmamış olsa da ekibin coronavirüs salgını sebebiyle planladıkları seviyeye ulaşamadıklarını söylemek mümkün. Yine de ekip, Path of Exile'ı yeni içerikler ile doldurmaya devam ediyor.

Yine de geliştirici ekip PoE2 için net bir çıkış tarihi vermekten çekiniyor.

 

Başa dön
YORUMLAR
creepylord
29 Haziran 2020 11:57

Tek canımı sıkan şu heryerin ıslak gibi görünmesiydi, bu yeni update de grafikleri güzel bi şekilde elden geçirmişler gibi görünüyor. Beklemedeyiz, bitirsinler güzelce oynayalım. Bu türe mensup hem ücretsiz olup hem bu kaliteye sahip nadide oyunlardan bence. 

crusader-35
28 Haziran 2020 13:29

'Srinelli'

Oyuna ne kadar hakim olduğunu bilmiyorum fakat POE için oyun 80 Level sonrası başlıyor,iyi item düşürmeyede,yaşadığın sıkıntıya gelecek olursak,oyunu çıktığı günden beridir oynuyorum hiç sorun yaşamadım hatta bolluktan fazlalıkları gerçek para ile sattığım oldu.POE çok sabır isteyen bir oyun olduğu için 3 aylık uzun bir sezon değişimine sahip.

Srinelli
crusader-35
30 Haziran 2020 09:18

Evet soyledigin gibi 80 lvl uzerine cikamadim. oynayip ara verip tekrar oynamaya basladigimda hep yeni karakterler acmistim. 95 saat gibi bir surem var oyunda ama 80 lvl uzeri bir karakterim yok. grim dawn i daha cok oynamisim ama o poe den bir iki tik daha kotu bir oyun. poe de en son hugo hissiyati veren delve ile baya hasir nesir olmustum. orada az cok item dusurmustum. ama oyunun 80 lvl sonrasi acilmasi bile enteresan bir tercihmis. yine de su anda en oynanabilir h&s kabul ediyorum. cok yenilikci. steam in severek devam ettirilen kategorisine koyarim her sene. bazen aday olmayinca da sasiriyorum. 2. merakla bekliyorum. cok enteresan bir 2. oyun bekliyoruz. tesekkurler.


Srinelli
28 Haziran 2020 12:54

satın almamızı istedigi icin hic ietm dusurmeyen bir oyun olmasi disinda cok iyi bir oyun evet

crusader-35
27 Haziran 2020 14:11

Path of Exile gereğinden fazla doyurucu ve harika bir oyun. 2. oyunun çıkması için çokta acele etmiyorum.Grafikleri dışında oyuna artı olarak ne koyacaklarınıda merak etmiyor değilim.

ocelot1789
26 Haziran 2020 17:41

Oynayabileceğiniz en iyi H&S oyunu fakat: Diablo aşinalığı varsa ona göre aşırı karışık. Ve her gelen patch oyunu değiştiriyor adeta. Uzun süre ara veren veya biri sizinle oyuna başlıyorsa alıştırmak zor. Oyuncunun elinden çok fazla tutmuyor. Umarım ikinci oyun biraz daha yeni oyuncuları da düşünür.

Parolamı Unuttum