Yeni Nesil Oyun Scorn'dan 15 Dakikalık Oynanış Videosu Geldi

H.R. Giger ve John Carpenter'ın çocuğu olsa...

İlk kez Xbox Series X sunumunda gördüğümüz Scorn, HR Giger'ın işlerinden etkilenerek üretilen bir korku oyunu olacak. Daha önce hakkında pek fazla şey bilmediğimiz bu gizemli korku oyunundan oldukça detaylı ve 15 dakika uzunluğunda yeni bir oynanış videosu geldi.

Şimdilik oyunun temel hikayesi hakkında pek fazla bilgi verilmemiş olsa da videoda karakterimizin kullandığı silaha ve karşılaşacağı düşmanlara yakından bakıyoruz. Canlı bir organizma gibi görünen silahların bazıları şaşırtıcı etkileri ile dikkat çekiyor. Bu silah ayrıca bulunduğumuz yerdeki bazı mekanizmaları da kontrol edebiliyor.

Videodan anladığımız kadarıyla gerilim hissinin yoğun olacağı bir hayatta kalma oyunu olacak Scorn. Silahları tekrar doldurma süresinin uzunluğu ve cephane kıtlığı düşünüldüğünde bu bölgenin görünenden daha tehlikeli hale geleceğini söylemek mümkün.

Scorn, 2021 yılında çıkış yapacak.

 

Başa dön
YORUMLAR
megavolkan
22 Ekim 2020 18:00

Hoş bi motorla boş bi oyun olur diye korkuyordum ki öyle olmuş sanki. Amaçsız boş gezinmeler, sürekli benzer ortamlarda koştur falan... Şu motorla Darkseed oyunlarının remake'ini yapsalar keşke

Parolamı Unuttum