The Book Of Boba Fett'in Bölüm Sayısı Belli Oldu

Karakter posterleri de görücüye çıktı

The Mandalorian'ın ardından Star Wars dizilerini özlemeye başladım. Disney'in Star Wars adına yarattığı büyük hayal kırıklıklarından sonra Disney+ ile birlikte bu kadar kendine bağlayıcı işler yapacağını tahmin etmezdim. Mandalorian'ın bıraktığı yerden devam edecek olan The Book of Boba Fett dizisinin bölüm sayısı da belli oldu. Karakter posterleriyle birlikte yayınlanan gönderiyle birlikte dizinin yedi bölümden oluşacağını öğrenmiş olduk. "Boba Fett ve Fennec Shard'ın bir ayda yükselişine şahit olun." açıklamasıyla paylaşılan son gönderi dizinin bir ay süreceğini de belirtmiş oldu. 

Orijinal üçlemede çok az sahne süresi olmasına rağmen Star Wars külliyatının en ikonik karakterlerinden birisi olan Boba Fett'in emaneti şehr-i Tatooine'i geri almasını ve Jabba sonrası yer altı dünyasının şekillenmesini izleyeceğimiz Book of Boba Fett aynı zamanda altıncı ve yedinci film arasındaki başka bir boşluğu daha doldurmuş olacak. Zaten yedinci filmin sonrasında olan şeyleri bir daha görmek istemediğimiz için bu ara dönem şimdilik bizleri idare ediyor. 

Benim esas merak ettiğim nokta Disney'in dokuzuncu filmden sonra hikayeye nasıl devam edeceği, tabii bunu bir dizide görmemizin pek ihtimali yok ama yeni nesil Star Wars filmleri de hiç umut vermiyor. Jon Favreau ve Dave Filoni ikilisi Star Wars filmlerinin de yaratıcı tarafında yer alırsa yeniden heyecanlanmak için sebeplerimiz olabilir. Yoksa benim sadık yarim Disney+ dizileridir, Boba Fett'ten sonra Ahsoka ve Kenobi dizileri için de geri sayımımız sürüyor. 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum