Ubisoft, Assassin’s Creed Red’in Mart 2025’in Sonuna Kadar Çıkacağını Söylüyor

Star Wars Outlaws da bu yıl bitmeden gelecekmiş

Ubisoft’un çok sayıda oyun üzerinde çalıştığı malum. Firmanın önemli serilerinden Assassin’s Creed için geliştirilmekte olan oyunlar da buna dahil. AC Serisi için duyurulan çok sayıda oyundan birisi olan Assassin’s Creed Mirage geçtiğimiz yıl oyun severlerle buluşmuştu. Serinin bir sonraki oyunuysa Assassin’s Creed Red olacak. Tabii bu, projenin kod adı olarak paylaşılan isim. Oyunun gerçek adının ne olduğunun önümüzdeki aylarda duyurulmasını bekleyebiliriz.

Bunun öncesindeyse oyunun çıkış takvimi ile ilgili bir bilgi paylaşıldı. Ubisoft’un içinde bulunduğumuz mali yılın 3. çeyreğine ilişkin mali durum toplantısında, AC Red’in bir sonraki mali yıl içerisinde çıkacağı açıklandı – ki bu Nisan 2024 ile Mart 2025 aralığında çıkacağı anlamına geliyor. Aynı şekilde Star Wars Outlaws’un da 2024 bitmeden oyun severlerle buluşacağı açıklanmış durumda.

Şirketin kurucusu ve CEO’su Yves Guillemot, “2025 mali yılı için son derece umut verici bir tablonun olduğunu düşünüyoruz; buna Star Wars Outlaws'ın 2024'te piyasaya sürülmesi de dahil. Star Wars markasının yadsınamaz çekiciliği göz önüne alındığında, bu marka için açık dünya türünde ilk örnek olacak SW Outlaws’un oyun endüstrisinde önemli bir kilometre taşı olacağını düşünüyoruz. 2025 mali yılı içinde çıkacak oyunlar arasında uzun zamandır beklenen feodal Japonya evreninde geçen Assassin's Creed Codename Red de bulunuyor” diyerek paylaşıyor bu bilgileri.

Önümüzdeki aylarda her iki oyunla ilgili olarak daha detaylı bilgiler paylaşılacağı da aktarılmış. Merakla bekliyoruz, yakından takipteyiz.

 

YORUMLAR
emrahcey
9 Şubat 2024 13:43

Mart 2025'e anca çıkar.

Parolamı Unuttum