Warhammer 40K: Darktide Da Ertelenen Oyunlardan Biri Oldu

Gerisi de gelir muhtemelen

Bu aralar yine sıkça erteleme haberleri almaya başladık ve bu yıl içerisinde çıkacağı söylenen oyunlar yavaş yavaş 2022'ye kaymaya başladı. Sırf bu ay içerisinde aldığımız önemi erteleme haberlerini hatırlayacak olursak ay başında Vampire: The Masquerade – Swansong ve Sifu, sonrasındaysa Ghostwire: Tokyo ve Resident Evil Re:Verse'ün ertelendiğini öğrenmiştik.

Bu oyunlar arasında Warhammer 40,000: Darktide da eklendi.

Fatshark, 4 oyunculu co-op Warhammer oyunu Warhammer 40K: Darktide'ın 2022 ilkbahar aylarına ertelendiğini duyurdu. Bu süreyi hem oyunun genel kalitesini artırmak, hem de Darktide'ı yıllarca desteklemek için gerekli sistemlere yatırım yapmakta kullanacaklarmış.

Oyunun Steam sayfasındaki açıklaması şöyle:

Bu yeni Warhammer: 40,000 deneyiminde düşman güruhlarına karşı arkadaşlarınla birlikte savaş. Çok satan ve ödüllü bir eşli aksiyon oyunları serisi olan Vermintide'ın geliştiricileri tarafından yaratılan Warhammer 40,000: Darktide, Tertium şehrinde geçen vahşi, 4 oyuncuyla oynanan bir eşli aksiyon oyunudur.

Yozlaşmanın tohumları, şehrin derinliklerinde kahredici bir karanlık dalgasıyla tehdit oluşturuyor. Admonition adıyla bilinen sapkın bir tarikat, Atoma Prime gezegeninin kontrolünü ele geçirerek burada yaşayanları yok etmek istiyor. Şehir, Chaos'a boyun eğmeden önce düşmanı ortadan kaldırmak ise sana ve Engizisyondaki müttefiklerine bağlı.

YORUMLAR
efekandemir
16 Temmuz 2021 18:45

Drizzt'li Dark Alliance gibi cikmasindansa ertelenmesini tercih ederim.

Parolamı Unuttum