Yeni Subnautica'da Battle Pass Ya Da Abonelik Tabanlı Sistemler Olmayacak

Korkmayın!

Subnautica serisinin yeni oyununun yolda olduğunu biliyoruz. Uzun süredir merakla beklenen oyunun dağıtıcısı olan Krafton, geçtiğimiz günlerde yaptığı yeni açıklamalar ile ortalığı birbirine kattı. Subnautica 2'yi bir "servis oyunu" olarak tanımlayan dağıtıcı, Unknown Worlds'ün yeni bir açıklama yayınlamasına neden oldu.

Oyuncuların tepkisi üzerine mikrofonun başına geçmek zorunda kalan geliştirici, çok net açıklamalarda bulundu: "Season pass yok. Battle pass yok. Abonelik yok."

Unknown Worlds'ün resmi sitesinde yayınlanan bu kısa ama öz açıklama, kafalardaki pek çok soru işaretini gideriyor. Örneğin ekibin Subnautica 2'yi (ya da 3'ü artık siz karar verin) 2024 yılında erken erişime sokma gibi bir planı yok. Fakat ilerleyen günlerde oyun hakkında çok daha fazla detay öğrenebileceğiz.

Krafton'un sunumunda yer alan "servis oyunu" açıklamasına da açıklık getiren stüdyo, oyunun aynı ilk oyun gibi yıllar boyunca yeni güncellemeler alarak gelişeceğinin altını çizmiş. Yani "servis oyunu" tanımlaması bunu ifade ediyor.

Oyunun "multiplayer" odaklı olmadığını da ifade eden Unknown Worlds, "co-op" seçeneğinin sadece sizin tercihiniz olduğunu da belirtmiş. Yani oyun tamamen tek kişilik oynanabilecek.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum