Andor Dizisinden Resmi Fragman Yayımlandı

Bu gidişle tüm bölümler aynı anda çıkacak

Disney+'nın Star Wars dizileri önümüzdeki döneme damga vuracak gibi gözüküyor. Tabii bir yandan da Marvel Sinematik Evreni yapımları var ve izleyecek dizi sayısı her geçen gün yükseliyor. Bu sıkışık takvimde haftalık programa ayak uydurmakta zorlanan Disney, en azından ilk başta birkaç bölümü aynı anda yayınlamaya karar verdi. Bugün resmi fragmanı görücüye çıkan Andor'un da ilk üç bölümü 21 Eylül günü Disney+ üzerinden izlenebilecek. 

21 Eylül'de çıkacak üç bölümden sonra Andor yeniden haftalık düzene geçecek. Rogue One'ın öncesinde İmparatorluğun yükselişine de tanıklık edeceğimiz Andor dizisi alıştığımız Star Wars atmosferinin biraz daha dışında bir atmosfere sahip gibi gözüküyor. Saw Gerrera gibi eskiden aşina olduğumuz karakterleri de yeniden izleyeceğimiz dizide İsyancıların da evrende kendilerine yoldaş bulmaya başladığı sürecin de bir parçası olacağız. 

Şu ana kadar gördüğümüz kadarıyla dizide ışın kılıçları veya force gibi Jedi/Sith mevzuları yer almıyor. Muhtemelen ilerleyen sezonlarda Darth Vader'ı görebiliriz. Ancak en azından şimdilik Star Wars Evreni'nin başka bir kısmında bizleri yeni bir ara dönem hikayesi bekliyor. 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum