#166

Ağustos 2021

Kapak

Activision Blizzard Skandalı

İnceleme

SOLASTA: Crown of the Magister, The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, Death's Door, Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Öninceleme

Ashes of Creation, Company of Heroes 3

Dosya

Activision Blizzard Skandalı, The Sandman

Güvendiğimiz Blizzard'lara kar fırtınası çöktü! Son haftalarda Activision Blizzard'ı pençesine alan skandalı detaylı bir şekilde masaya yatırıp üzerine bir de kapağa taşıdık.

İçeride SOLASTA, Death's Door, The Legend of Zelda: Skyward Sword HD, Monster Hunter Stories 2 - Wings of Ruin gibi oyunsuz yaz aylarında bizi meşgul tutan nice oyunu inceledik.

Bunlara ek olarak Steam Deck ile ilgili ilk izlenimlerimiz, devasa Sandman dosyamız, bu ay ekranlarımızı süsleyen filmler, diziler ve kulaklıklarımızdan yayılan son albümlerle dolu Meddya bölümümüzle doyurucu olduğunu umduğumuz bir sayı hazırladık.

Ülkecek çok zor zamanlardan geçtiğimiz şu günlerde bu sayıyı yangınlarda ne yazık ki kaybettiğimiz bütün canlara adıyoruz ve bu sayıdan elde edilecek tüm geliri yangın bölgesine aktarıyoruz.

ÜCRETSİZ (veya isterseniz ücretli) indirmek için şuraya buyurun: //oyungezer.com.tr/oyungezerindir

Önceki dijital sayılarımıza ulaşmak istiyor iseniz aradığınız adres şurası: //oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz

İyi okumalar!

YORUMLAR
Parolamı Unuttum