#180

Ekim 2022

Kapak

Return to Monkey Island

İnceleme

Return to Monkey Island, Saints Row, Metal: Hellsinger, Splatoon 3, FIFA 23, NBA 2K23, Xenoblade Chronicles 3, The Excavation of Hob's Barrow, F1 Manager 2022

Öninceleme

Warlander, UbiForward 2022, Night City Wire Special, Tokyo Game Show 2022

Dosya

Eylül Şenlikleri

Ahoy! 

Oyungezer'in 180. sayısı Maymun Adası'na demir attı! 

Ron Gilbert ve Dave Grossman yıllar sonra Monkey Island serisinin yeni oyunuyla karşımıza çıkmaya karar verirler de Guybrush'ı kapağımıza konuk etmez miyiz hiç?İçeride sizi hem son derece güzel bir Monkey Island incelemesi, kısa bir Monkey Island tarihçesi, dergi tayfasının Return to Monkey Island düşünceleri ve oralarda bir yerde de bir üç kafalı maymun bekliyor!

Eylül ayında dijital etkinlikler de hız kesmedi, biz de. Night City Wire Special, UbiForward, Tokyo Game Show etkinliklerini dakika dakika takip ettik, ortaya keyifli bir dosya çıkardık.

İnceleme sayfalarımız da bu ay derginin neredeyse yarısını kapladı: The Excavation of Hob’s Barrow'dan Saints Row'a, Metal: Hellsinger'dan Splatoon 3'e, FIFA 23'ten NBA2K 23'e, Xenoblade Chronicles 3'ten F1 Manager 2022'ye kadar bir çok oyunun incelemesini içeride bulabilirsiniz.

Ama bizim tavsiyemiz gözünüzü asıl önümüzdeki sayının üzerinde tutmanız. Fimbulwinter soğukları yaklaşıyor, kaçırmak istemezsiniz; güvenin bize.

ÜCRETSİZ (veya isterseniz ücretli) indirmek için şuraya buyurun: oyungezer.com.tr/oyungezerindir

Önceki dijital sayılarımıza ulaşmak istiyor iseniz aradığınız adres şurası: //oyungezer.com.tr/haber/oyungezerin-dijital-sayilarini-buradan-indirebilirsiniz

YORUMLAR
Parolamı Unuttum