DCEU'nun Supergirl'ü Sasha Calle Oldu!

Adım adım Flashpoint'e

DC Sinematik Evreni'nin geleceği önümüzdeki yıl vizyona girecek olan The Flash filmiyle birlikte netlik kazanacak. Çizgi romanlardaki Flashpoint hikayesine benzer bir hikayeyle her şeye yeniden başlamak isteyen Warner Kardeşler, Flash için epey geniş bir kadro hazırlıyor. Tabii hayranlar en çok heyecanlandıran haber filmde iki tane Batman görecek olmamız. Michael Keaton ve Ben Affleck'in kendi Batmanlerini canlandıracağı filmde Supergirl'ü de izleyeceğiz. 

Ülkemizde Yalan Rüzgarı olarak da bilinen The Young and the Restless dizisinin son yıllarında rol alan Sasha Calle resmen DCEU'nun Supergirl'ü oldu. Oldukça zorlu bir seçim süreci olduğunu açıklayan yönetmen Andy Muschietti, "Amerika, Brezilya, Meksika, Arjantin ve Kolombiya'da dört yüzden fazla aday gördük. Yetenek havuzu gerçekten inanılmazdı ve karar vermek çok zordu. Ancak en sonunda kaderinde bu rolü oynamak olan aktrisi buldu. Şunu da eklemek isterim adayların hiçbirine oynayacakları karakteri söylememiştik." diyerek oyuncunun nasıl seçildiğini de açıkladı.

Sasha Calle aynı zamanda DCEU'da rol alan ilk Latin kökenli süper kahraman olarak tarihe geçecek. Supergirl'ü daha önce Arrowverse içerisinde Melissa Benoist, Smallville dizisinde ise Laura Vandervoort canlandırmıştı. Başrolünde Ezra Miller'ın yer alacağı The Flash filmi 4 Kasım 2022'de vizyona girecek. 
 

YORUMLAR
Parolamı Unuttum