Doom Eternal'ın Çıkışı 2020'ye Ertelendi

Her şey daha iyi bir oyun için(miş)

Bethesda, normalde 22 Kasım 2019'da piyasaya çıkması beklenen Doom Eternal'ın çıkış tarihini ertelediğini duyurdu. Buna göre oyunun yeni çıkış tarihi, planlanan tarihin tam 4 ay sonrası, yani 20 Mart 2020 oldu.

Bethesda'dan gelen açıklama şu şekilde:

DOOM Eternal’ın gelişim sürecinde hedefimiz her yönüyle beklentilerinizin üzerinde bir oyun ortaya çıkarmak oldu.

Size en iyi deneyimi sunduğumuzdan emin olmak ve DOOM Eternal’ın hız ve kalite standartlarımıza uyması için, çıkış tarihini birkaç ay ileri taşıyarak 20 Mart 2020 olarak yeniden belirlemeye karar verdik. Bu gecikmenin çoğu hayranımız için bir hayal kırıklığı olacağının farkındayız ama DOOM Eternal’ın beklediğinize değecek bir oyun deneyimi sunacağı konusunda kendimize güveniyoruz.

DOOM Eternal’ın çıkış tarihini ileri kaydırırken bir yandan da bilmenizi istediğimiz birkaç başka değişiklik yaptık:

• Invasion Modu:Başka bir oyuncunun oyununa, oynanabilir bir iblis olarak girmenizisağlayacak bu mod, oyunun çıkışından kısa süre sonra ücretsiz bir güncelleme olarak gelecek.
• DOOM Eternal’ın Nintendo Switch sürümü, diğer platformlardan sonra çıkacak. Bunun tarihini daha sonra duyuracağız.
• DOOM 64; Nintendo Switch’in yanında Xbox One, PlayStation 4 ve PC için de çıkacak. DOOM 64’u tüm platformlarda DOOM Eternal’ın ön sipariş bonusları arasına ekliyoruz. Böylece bu klasik oyunu, yalnızca DOOM Eternal’ı ön siparişle satın alarak ücretsiz olarak oynayabileceksiniz. DOOM 64, tüm platformlar için 20 Mart 2020’de piyasaya çıkacak.

Tüm DOOM hayranlarına bağlılıkları ve destekleri için minnettarız. Sizinle birlikte iblisleri paramparça etmek için sabırsızlanıyoruz.

Başa dön
YORUMLAR
reccep
8 Ekim 2019 20:32

Rdr 2 yi gördüler marta ertelediler şimdi martta da Dying Light 2 gelir.O aylar yeterince doluyken neden yaparlar ki böyle bir hata.Çıkar ocakta ne güzel.

Parolamı Unuttum