GeForce NOW'ın (Game+) Türkiye Fiyatları Açıklandı!

Ticari lansman 15 Mart 00:01'de

NVIDIA'nın bulut tabanlı oyun stream hizmeti GeForce NOW, GeForce NOW powered by GAME+ ismiyle çok yakında ülkemizde de faaliyet göstermeye başlıyor. Bu sayede artık yakın ülkelerdeki sunuculara değil, doğrudan Türkiye'de konumlanmış sunuculara bağlanabilecek ve oyunları gecikmesiz biçimde oynayabileceğiz.

GeForce NOW powered by GAME+ hakkında en çok sorulan soru Türkiye fiyatlarının nasıl olacağıydı. NVIDIA ve Turkcell sonunda bu konuda resmi duyuruyu yaptı ve biz de böylece GeForce NOW powered by GAME+'in Türkiye fiyatlarını öğrenmiş olduk. Fiyatlar konusunda sizin de ne düşündüğünüzü merak ediyorum.

Buna göre GeForce NOW powered by GAME+ servisinde Basic, Lansman Özel 3 Aylık Avantajlı Paket ve Premium olmak üzere 3 farklı paket bulunuyor.

Basic Paket yine tüm dünyada olduğu gibi bizde de ücretsiz. Bu paket 1 saatle sınırlı oturum süresi, RTX seçeneği kapalı ve sunucunun belirli bir kapasitesi ayrılmış şekilde hizmet verecek.

Lansman Özel Premium Paket149,7 TL / 3 ay

Bu, lansmana özel tasarlanmış ve sınırlı süre boyunca kullanıcılara sunulacak özel bir teklif. Ücreti aylık 49,9 TL fiyatlandırma üzerinden 3 ay boyunca geçerli Premium abonelik sunacak şekilde toplam 149,7 TL. Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak.

Bu paketin süresi dolduğunda abonelik otomatik olarak yenilenmeyecek, abonelikleri sona eren kullanıcılar o tarihte açık olacak olan diğer Premium paketlerden birisini alıp GeForce Now deneyimine devam edebilecekler.

Premium Paket74,9 TL / aylık abonelik

Bu pakete sahip kullanıcılar, öncelikli erişim hakkı ve uzatılmış oturum süresi ile RTX kalitesiyle oyun oynama deneyimine sahip olacak. Herhangi bir taahhütü yok, kullanıcılar diledikleri zaman aboneliklerini sonlandırabilecek.

Peki paket satışı nasıl olacak?

GeForce NOW powered by GAME+ ilk aşamada sınırlı sayıda kullanıcı kabul edeceği için GAME+ web sitesinde ön kaydını yaptıran kullanıcılar, kaydolma tarihi baz alınarak sırayla davet edilecek. İlk başta belirli sayıda kullanıcı için paket satın alma açık olacak, “paket satın alabilir” statüsünde olan kullanıcılar e-posta ve SMS ile bilgilendirilecek.

GeForce NOW powered by GAME+ ticari lansmanı 15 Mart saat 00:01'de gerçekleşecek ve tüm paketler belirlenen kulanıcılar için 00:01 itibariyle satın alınabilir olacak.

YORUMLAR
Leprikas
7 Mart 2021 14:59

Turkcell'in olduğu yerde uygun bir fiyat olması düşünülemezdi zaten. Adamların mantığı kalite değil, cebimizdeki parayı sömürmek...

KNC
7 Mart 2021 14:03

adamlar açıklama yapmış biz kendi bölgelerimizde uyguna satıyoruz diye sizin ülkede sorumlu Turkcell dir derdinizi ona anlatın demişler :D

DrKllr
6 Mart 2021 16:17

Turkcell in adının geçtiği yerlerde fiyatlar niye böyle olmak zorunda abi? Gerçekten merak ediyorum. Yerli ve milli operatörümüz bize kazığı basa basa mı bir yere gelmek zorunda gerçekten?

William Blazco
6 Mart 2021 00:47

Bu fiyatlandırma ile gelmese de olur artık. Güle güle Geforce Now.

turquaz2
5 Mart 2021 19:40

hadi bakam hayırlı olsunnn :) bu fiyatı düşünüp hayata geçiren sivri zekalıları tebrik ederim..

 

Jakku
5 Mart 2021 19:19

Avrupadaki 5 euro bu servis. 5 euro'nun da 45 TL olduğu bir yerde 75 TL istemek de çüşşş yani. Çıkmadan ölü doğdu servis TR'de.

Parolamı Unuttum