Hearthstone'un Yeni Genişleme Paketi Scholomance Akademisi Kapılarını Açtı

Çekilişimize katılmayı unutmayın

"School is in session!". Darkmaster Gandling sağ olsun Scholomance koridorlarında şu sözü az duymadık, şimdi Hearthstone sayesinde bir kez daha okula dönme zamanı geldi.

Blizzard Entertainment'ın sevilen dijital kart oyunu Hearthstone'un yeni genişleme paketi Scholomance Akademisi dün akşam çıktı. Oyuncular tanınmış profesörler, bilgiyle dolu dersler ve sihirli muziplikler üstüne kurulu 135 yeni kartla sihir repertuvarlarını genişletebilecek.

Hearthstone oyuncuları, Scholomance Akademisi'nde on farklı sınıf kombinasyonu için tasarlanan ve her iki sınıfın da paylaştığı güçlü sinerjiler üstüne kurulu 40 Çift Sınıflı kartla birlikte “çift anadal” yapabilecek. İster avcılar gibi vahşi hayvanları eğitmek isteyen bir druid ister bazı büyücü hilelerini çalmak isteyen bir düzenbaz olun, Scholomance Akademisi'nin herkese öğretebileceği yeni şeyler var.

Scholomance Akademisi, yeni Büyü Patlaması etkisiyle sihirbazlığı bir üst seviyeye taşıyor. Bu etki, oyuncunun kullandığı bir sonraki büyünün tek seferlik bir ilave kazanmasını sağlıyor. Oyuncular ayrıca yeni Araştırma kartlarıyla anında bir kart keşfedebiliyor ve aynı türdeki bir sonraki kartının mana bedelini azaltabiliyor.

“Genişleme paketinin geçen ayki duyurusunun ardından, bu renkli temanın ve yeni oyun mekaniklerinin dünyanın her yerinden milyonlarca Hearthstone oyuncusu tarafından beğenildiğini gördük,” açıklamasında bulunan Blizzard Entertainment Başkanı J. Allen Brack, sözlerine şöyle devam ediyor: “Şimdiyse Scholomance Akademisi'ni açıp sihri oyunculara teslim edeceğimiz için çok heyecanlıyız.”

Eğer siz de Scholomance Akademisi'ne giriş bileti kazanmak istiyorsanız, Facebook'ta düzenlediğimiz ve bu gece sonuçlanacak çekilişimize katılabilirsiniz. Tam 10 takipçimize içerisinde 55 Scholomance Academy kart paketi, 1 adet Scholomance Academy Golden Legendary Kart ve Kel'Tuzad Kart Sırtı da bulunan paketi hediye edeceğiz.

 

Başa dön
YORUMLAR
kaptanbey
7 Ağustos 2020 19:03

merhaba, bu çekilişin sonucu ne zaman yayınlanır acaba

 

Parolamı Unuttum