Hitman 3'e Yeni Görevler Eklenmeye Devam Edecek

Zaten Ajan 47 boş duramaz ki

Hitman 3 geçtiğimiz günlerde yayınlandı ve IO Interactive'in Suikast Dünyası üçlemesi de sona ermiş oldu. Üçlemenin son oyunuyla birlikte hikayeyi de bağladılar ama oyunun yapımcılarından Forest Swartout Large, oyuna ileride yeni görevler ekleneceğinin de müjdesini verdi.

Large, IO ekibinin daima geleceğe baktığını ve bunun da Hitman 3 için daha da fazla görev anlamına geldiğini söylüyor. Oyuna yeni bölge eklenmesi beklenmiyor, bunun yerine ekip daha fazla sayıda Elusive Target veya Escalation göreviyle karşımıza çıkacak. Hatta önceki oyunlardaki klasik görevleri de farklılaştırılmış şekillerde bu yeni oyunda görebiliriz.

"Mutlaka yeni DLC'ler yapacağımız ama henüz ne olacaklarına tam olarak karar vermedik. Şu an için Banka veya Ada gibi yeni haritalar düşünmediğimizi söyleyebilirim" diyen Large, Hitman 2'nin en iyi bölümlerinden ikisini de laf arasında saymayı ihmal etmemiş.

"Hazırdaki bölgeleri kullanıp bunları yeniden yorumlamak, sürprizler hazırlamak gibi bir niyetimiz var. Hem bu sefer tüm üçlemeyi kullanabileceğiz. Hitman 2016'nın haritalarına, Hitman 2'nin haritalarına bakabiliriz, tüm bu bölgelere sahibiz"

IO Interactive şu an sadece yeni Hitman 3 içeriklerini düşünmekle kalmıyor, bir de yepyeni bir James Bond oyunu üzerinde çalışıyor.

YORUMLAR
allalla
2 Şubat 2021 17:11

Tuttu çünkü oyun.

Bu arada, yorum ve yorumlara cevap yazarken server hatası veriyor web sayfası sıklıkla. Bence bunu düzeltmelisiniz.

Parolamı Unuttum