MultiVersus'un 1. Sezonu Gecikmeli Başlayacak

9 Ağustos hedefi yalan oldu

MultiVersus'un 9 Ağustos'ta başlayacağı açıklanan birinci sezonu ve sıradaki oynanabilir karakter olan Morty'nin yayımlanması belirsiz bir tarihe ertelendi.

Resmi MultiVersus Twitter hesabından yapılan açıklama şöyle:

MultiVersus oynayan herkese kocaman teşekkürler. Bunca oyuncunun oyundan keyif aldığını görmek çok heyecan verici ve Açık Beta sadece bir başlangıç. Bilmenizi istiyoruz ki 1. Sezonunun başlangıcını ve Morty'nin yayımlanmasını ileri bir tarihe ertelemiş bulunuyoruz.

Bunun bazılarınızı hayal kırıklığına uğrattığının farkındayız ama tüm Camiamızı kendimizi oyuncuların hoşuna gidecek yeni ve heyecan verici içerikler sunmaya adadığımıza temin ederiz. Zamanlamayı en kısa zamanda sizinle paylaşacağız.

Sezon 1 gecikmesi yüzünden Sezon Öncesi battle pass süresini 15 Ağustos'a kadar uzattık. Oyun içinde belirtilen tarih bilgisi değişmese de Battle Pass 8 Ağustos'tan sonra da 15 Ağustos'a kadar devam edecek.

Geçtiğimiz günlerde MultiVersus oyun yönetmeni Tony Huynh Sezon 1 Battle Pass'te 50 seviye olacağını ve fiyatının da 10$ civarında olacağını söylemişti. Yerel fiyat olacak mı, olursa ne kadar olacak onu ancak önümüzdeki günlerde öğrenebileceğiz.

YORUMLAR
Parolamı Unuttum