Oyungezer Dergimiz 2021 Nisan Sayısıyla Karşınızda

Oyun uyarlamalarının altın çağı başlıyor

Oyungezer dergimizin 162. sayısı ile bir kez daha karşınızdayız sevgili Oyungezerler. Kapağından sayfalarına, incelemelerinden dosya konularına kadar rengarenk, eğlendirici ve bilgilendirici bir sayı hazırladık sizin için. Geçen ay olduğu gibi bu ay da biraz geciktik, ama sonucuna değdi.

Bu ay önümüzdeki dönemde ekranları şenlendirecek olan oyun uyarlamalarını kapağımıza taşıdık. Muhtemelen bu konuda yapılmış en detaylı dosyalardan birini hazırladık, keyifle okuyacağınıza eminiz.

Bir diğer dosya konumuz ise Roma üzerine. Roma tarihinden girdik, askeri geleneklerinden çıktık, Roma tarihinin önemli isimlerinden bahsettik, Roma temalı oyun, dizi ve filmlere değindik. Ortaya harika bir dosya çıktı.

Elbette incelemelerimiz de eksik değil. It Takes Two, Bravely Default II, Ghosts 'n Goblins Resurrection, Ancient Gods Part Two, Lust from Beyond derken ayın tüm önemli oyunlarının incelemelerini de sayfalarımızda bulacaksınız.

Bu sayımızın kapağı şöyle:

Oyungezer dergimizin 2021 Nisan sayısına sahip olmak için yapmanız gerekeni biliyor ve hemen aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret ediyorsunuz:

Oyungezer Nisan sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
casseverhart13
21 Nisan 2021 16:29

Bu oyun için pek heyecan yaratmadı çünkü siding.

cathyscherer
19 Nisan 2021 04:44

Bütün oyunları burada oynamak için sabırsızlanıyorum. Kontrol listemde zaten çok şey var. 

credit repair houston

ANGELAS
16 Nisan 2021 13:19

[ Moderator Tarafından Silinmiştir. ]

Egecifci
12 Nisan 2021 14:36

Ben sizin derginizi okudum muhteşem eğlendim yazan herkesin eline sağlık 

Parolamı Unuttum