Oyungezer Dergimiz 2024 Mayıs Sayısıyla Karşınızda!

Fallout evrenine radyoaktif yolculuk

Oyungezer'in dopdolu 198. sayısından hepinize merhabalar sevgili Oyungezerler! Bu ay oldukça tombik bir Oyungezer ile karşınızdayız!

Aygen'in nefis kapak tasarımından da göreceğiniz üzere bu ay dergimizi Fallout'a ayırdık, hem de ne ayırmak. Tam 48 sayfalık akıllara zarar bir Fallout dosyası okuyacaksınız içeride. Oyunların altından girdik, üstünden çıktık; zaman çizelgeleri, trivialar, Fallout oyunlarına dair değerlendirmeler, diziyle ilgili yazılar derken sayfalara sığamadık. Bu konuda okuyacağınız en kapsamlı içeriklerden biri olacağına emin olabilirsiniz.

Dosyalarımız bununla da sınırlı değil üstelik. İhsan abandonware cennetine daldı, oradan sizin için birbirinden güzel oyunlar çıkardı. Üstelik bu terk edilmiş oyunları indirmek de, oynamak da bedava! Oyun fiyatlarının yükselmeye devam ettiği bu dönemde son zamanların en faydalı dosyalarından biri oldu anlayacağınız.

İnceleme sayfalarımızda Stellar Blade, No Rest for the Wicked, Manor Lords, Unicorn Overlord, Swarm Grinder, Indika ve çok daha fazlası sizi bekliyor.

Bu ayki sayımızın kapağı şöyle:

Oyungezer dergimizin 2024 Mayıs sayısına sahip olmak için yapmanız gereken tek şey her zaman olduğu gibi aşağıdaki özel sayfamızı ziyaret etmek:

Oyungezer Mayıs (#198) sayısını buradan indirebilirsiniz

Artık alıştığınız üzere üzere formumuzu doldurduğunuzda derginizi indirebileceğiniz linkler anında email kutunuza düşmüş olacak ve dergimizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Dergimizin önceki dijital sayılarına toplu halde ulaşmak için şu sayfayı kullanabileceğinizi de hatırlatayım. Ayrıca bildiğiniz gibi bugüne kadar çıkan tüm sayılarımızı da dijitalleştirmiş ve sizlere sunmuştuk. Dijital arşivimize de şuradan ulaşabilirsiniz.

Gelecek aya görüşmek üzere, iyi okumalar!

YORUMLAR
GwynBleidd
6 Mayıs 2024 18:07

Kapak muazzam. Basılı olmaması üzüyor.

Parolamı Unuttum