God of War'da Season Pass Olmayacak

Kratos ve Atreus'tan bir güzel haber daha!

 God of War'un arkasındaki büyük isimlerden Cory Barlog bizlerle müjdeli bir haber paylaştı. Sony PlayStation'ın en köklü serilerinden biri olan ve muhtemelen Mart 2018'de oyuncularla buluşacak olan God of War'da season pass olmayacak. 

Bence bu güzel bir haber, ancak nasıl bir DLC sistemi izleyecekler göreceğiz. Oyun firmaları bol bol ters köşe yapıyorlar neticede ve artık en güvenilir firmalara bile temkinli yaklaşıyoruz ister istemez. Barlog, kendi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada "Season Pass yok. Hikaye hakkında sorulan sorulara ise yanıt veremem, beklemeniz ve oyun çıkınca oynamanız gerekli ki ne oluyor ne bitiyor görün. Geçen gece bir kez daha oyunu bitirdim ve hala muhteşem geliyor. Tabii ben bir hayli önyargılıyım." dedi.

Mart ayı yaklaştıkça God of War ile ilgili aldığımız haberlerin sayısında da bir hayli artış var Oyungezerler. Son olarak daha dün oyunun koleksiyoncu sürümünün fiyatını ve içeriğini öğrenmiştik. Stüdyonun paylaştığı son posterdeyse Kratos ve oğlu Atreus, canavarlara kan kusturuyorlardı.

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum