The Witcher Dizisinin Ana Fragmanı Yayınlandı!

Yaklaşıyor, yaklaşmakta olan

Netflix'in özgün içerikleri yayın servisini en cazip kılan şeylerden birisi. Uzunca bir dönemdir kaliteli içeriklerle karşımıza çıkan Netflix'in yeni bombası The Witcher dizisi. Dünya çapında çok büyük bir hayran kitlesine sahip olan fantastik roman serisinden uyarlama video oyunu serisi şimdi de dizisine kavuşuyor. İlerleyen dönemlerde sinema filmini de görmemiz oldukça olası. 

20 Aralık'ta Netflix üzerinden yayınlanacak olan başrolünde Henry Cavill'in yer aldığı dizinın ana fragmanı da paylaşıldı. Fragmanda dövüş sahnelerinden, tanıdık karakterlere, iksirlere kadar çok fazla şeyi görmek mümkün. Özellikle oyunun hayranları için çok gaza getirici sahneler var. Bakalım oyunun ortaya çıkardığı muhteşem başarı diziye de yansıyacak mı? Benim The Witcher'dan umudum yüksek. 

Başa dön
YORUMLAR
zZzZ
01.11.2019

yıllardır tarayıcımın yer işaretleri çubuğunda tuttuğum bu siteyi artık kaldırıyorum. siteye 10 saatte girer, siteye girersin haber okumak için haber açarsın bulunamadı sayfası çıkar, hadi bi tane açılan haber buldun yorum atmak istersin hata verir, başka üyelikle siteye girer vs... tamam yeni şeyler deniyorsunuz da ne kadar oldu yahu. emeği geçen herkese, eser bey başta olmak üzere yazılarını keyifle okuduğum yazarlara teşekkür ederim.

Decypher
zZzZ
01.11.2019

Valla her türlü şikayette haklısın zZzZ, genelde sabır istiyorum falan ama çok uzadığının ben de farkındayım ve bu konuda benim elimden de bir şey gelmiyor :) Birkaç gündür arada bir yaşanan "Haber bulunamadı" hatası veritabanı optimizasyonu yapılıyor olmasından kaynaklı, onun bugün tamamlanmasını umuyoruz. Haberlerin yavaş açılması olayı çözüldü ama, bence sen de fark etmişsindir bunu. Başka üyelikle siteye girilmesi sorunuyla ben karşılaşmadım, ama eğer başına gelirse ekran görüntüsüyle birlikte bana mail atabilirsin, gözümüzden kaçan bir durumsa müdahale edilsin. Yorum sisteminin değiştirilecek olması da sırada, şu anki sistemden kurtulacağız yakın bir zamanda :) Hepsini düzeltelim de, yer işaretlerine ondan sonra eklersin.

-1
YANITLA

Parolamı Unuttum