Yeni Karayip Korsanları Filminde Margot Robbie Başrol Olacak!

Birds of Prey ekibi, okyanusa açılıyor

Disney'in Karayip Korsanları markasının geleceğine karar vermesi epey sancılı bir süreçten geçti. Serinin ikonik karakteri Jack Sparrow'u canlandıran Johnny Depp'in yeni dönemde istenmemesi serinin sıfırlanmasına yol açtı. Bu noktadan sonra farklı bir yol izlemek isteyen Disney, tamamen kadınlardan oluşan bir Pirates of the Carribbean filmi için hazırlıklarını yapmaya başladı. Son gelen haberler yeni filmin kadrosunun belli olduğunu belirtiyor. Birds of Prey filminin yazarı Christina Hodson'ın kaleme alacağı yeni nesil Karayip Korsanları filminin başrolü de yine aynı filmin yıldızı Margot Robbie olacak!

Bu tamamen kadınlardan oluşan film, Disney'in daha önceden duyurduğu ve Chernobyl'in yaratıcısı Craig Mazin'in senaristliğini yapacağı filmden bağımsız bir şekilde karşımıza çıkacak. Yani bir nevi bir Karayip Korsanları yan filmi bizleri bekliyor. Daha önceki Pirates of the Carribbean filmlerinde de yapımcılık yapmımş Jerry Bruck da hem Mazin'in hem de Hodson'ın filmlerinde yapımcı olarak yer alacak. İki filmin de vizyon tarihi henüz belli değil. 

Başa dön
YORUMLAR
carljhonsenboy
2 Temmuz 2020 18:09

İlla kadın anakarakterli bir korsan filmi istiyorsanız Shin Chiyi yapsalar keşke karayip korsanları kadar ses getirmez belki ama genede izleyeni

ysmn
29 Haziran 2020 18:01

Merhaba ! Uzun zamandır  oyun oynuyorum ve oyunlar hakkındaki deneyimlerimi yazıya dökerek sizlerle paylaşmak istiyorum . Üstelik günümüzde de birçok oyuncu tarafından oynanan Valorant hakkında dile getirmek istediğim hususlar var . Bu fikri gerçekleştirebilmek için ulaşıp sorularımı yöneltebileceğim bir iletişim adresi bırakabilir misiniz ? 

Pixlik
ysmn
30 Haziran 2020 10:14

bknz. künye


Parolamı Unuttum