Spider-Man, En Hızlı Satılan Süper Kahraman Oyunu Oldu

Spider-Man, ABD'de en hızlı satılan süper kahraman oyunu...

Insomniac Games tarafından geliştirilen Marvel's Spider-Man, hem eleştirmenlerden aldığı olumlu geri dönüşlerle hem de ticari olarak yapımcısının ve Sony'nin yüzünü güldürüyor.

Piyasa araştırmaları yapan NPD tarafından paylaşılan bilgiye göre, Spider-Man ABD'de en hızlı satış rakamlarına ulaşan süper kahraman oyunu olmuş durumda:

Özellikle Batman: Arkham serisini geçmesi ilgi çekici bulunuyor yapılan değerlendirmelerde. Ancak bu sonucun çok da şaşırtıcı olmadığının da altı çiziliyor. Zira, Ekim ayında yapılan bir değerlendirmede Spider-Man'in Playstation'a özel çıkan oyunlar içerisinde en iyi ilk ay hasılatına ulaştığı görülmüştü. Dolayısıyla, satışların aynı şekilde devam etmesinin böyle bir başarıyı beraberinde getirebileceği bekleniyordu, nitekim öyle de olmuş görünüyor.

Oyun çıktıktan sonra da ek içeriklerle desteklenmeye devam ediliyor bildiğiniz üzere. The City That Never Sleeps başlığı altında sunulan 3 ek paketinin yanında son olarak Sam Raimi kostümünün eklenmesiyle de takipçilerinin beğenisini ve desteğini almış durumda.

Oyuna ilgi bu kadar üst düzeydeyken Insomniac Games de kayıtsız kalmayacaktır büyük ihtimalle. Ne dersiniz Spider-Man 2 için çalışmalar başlamış mıdır :)

Başa dön
YORUMLAR
Parolamı Unuttum